Współpraca

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różne propozycje współpracy.

Chętnie nawiążemy relacje z innymi firmami, organizacjami, influencerami i innymi osobami, których wartości pokrywają się z naszymi. Głównym celem jest nie tylko promowanie produktów wykonanych z korka naturalnego, ale również popularyzacja idei ekologicznego stylu życia i zrównoważonego rozwoju. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej współpracy, a jako doświadczona firma w branży naturalnego korka, posiadamy wiele cennych doświadczeń, dzięki którym budujemy udane relacje z naszymi partnerami.

Współpracuj z ekspertami w branży korka naturalnego – kogo zapraszamy do kontaktu?

Influencerów

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z influencerami, a szczególnie użytkownikami mediów społecznościowych, którzy wykazują zainteresowanie naturalnymi produktami, wykonanymi z portugalskiego korka.

Bloggerów

Nawiążemy współpracę z bloggerami, którzy są ekspertami w dziedzinach związanych z ekologią, nowoczesnym stylem życia i wystrojem wnętrz. W szczególności chcielibyśmy współpracować z bloggerami, którzy specjalizują się w promowaniu stylu życia zero waste, czyli tam, gdzie korek naturalny sprawdza się najlepiej.

Architektów i projektantów

Jesteśmy gotowi nawiązać owocną współpracę z architektami i projektantami wnętrz, którzy szukają naturalnych i ekologicznych materiałów do wykorzystania w swoich projektach. Korek naturalny, który znajduje szerokie zastosowanie w branży dekoratorskiej, stanowi doskonały przykład takiego materiału.

Strony internetowe i czasopisma związane z ekologią

Nawiążemy długofalową współpracę z witrynami internetowymi i czasopismami, które podejmują tematy związane z ekologią i zrównoważonym rozwojem.

Organizatorów wydarzeń i targów ekologicznych

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z organizatorami wydarzeń i targów o tematyce ekologicznej. Korek naturalny świetnie wpisuje się w tematykę wydarzeń i stwarza ogromne możliwości, jeśli chodzi o promowanie ekologicznego stylu życia.

Restauracje, bary i kawiarnie

Zapraszamy do kontaktu restauracje i bary, które podzielają nasze wartości związane z ochroną środowiska naturalnego i zrównoważonym rozwojem.

Youtuberów

Jesteśmy zainteresowani współpracą z youtuberami, którzy specjalizują się w tworzeniu treści DIY i pokazywaniu swoim widzom, jak samodzielnie wykonać różne projekty przy pomocy naturalnego korka. Współpraca z nimi daje nam możliwość pokazania, jak szerokie zastosowanie mają nasze produkty korkowe i jak mogą one służyć w projektach DIY.

Szkoły i uniwersytety

Zapraszamy do nawiązania współpracy placówki, które interesują się tematyką ekologii i zrównoważonego rozwoju. Wspólnie możemy promować korzyści, wynikające z wykorzystania naturalnych materiałów.

Street artystów

Jesteśmy otwarci na współpracę z miejskimi artystami, którzy chcą wykorzystać swój talent do promowania naturalnego korka jako dekoracyjnego materiału. Wspólnie możemy stworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki, które przyciągną uwagę odbiorców na ulicach i w internecie.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy

Nasz zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji i z przyjemnością pomoże w doborze najlepszego korkowego rozwiązania. Zachęcamy do skorzystania z poniższych informacji lub wypełnienia formularza kontaktowego, aby uzyskać ofertę handlową lub szczegółowe informacje

kontakt

Dane kontaktowe

Służymy Państwu wsparciem mailowym i telefonicznym.

E mail adres

biuro@kork.pl

Telefon

+48 616 616 911

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

KORK.PL sp. z o.o.

ul. Nowosolska 12
60-171 Poznań
NIP: PL7792368534
REGON: 301311448
KRS: 0000941946

Formularz kontaktowy