Sklepy on-line

Poznaj nas z każdej strony.
27 sklepów, 20 języków, 1 cel – zakorkować cały świat!

Jesteśmy doświadczonym dostawcą produktów korkowych, a nasza obecność w wielu krajach pozwala nam na dotarcie do klientów z różnych regionów.
Dzięki temu nasi klienci mogą wygodnie i bezpiecznie dokonywać zakupów z dowolnego miejsca na świecie, ciesząc się najwyższą jakością naszych produktów oraz usług.

Gdzie można nas znaleźć? Wszędzie!

Nasze produkty z korka są wysyłane z kilku magazynów zlokalizowanych w Polsce. Dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów oraz szybką i bezpłatną dostawę, z zachowaniem najwyższych standardów na każdym etapie realizacji.

Stale rozwijająca się sieć sklepów internetowych z korkiem jest do Państwa dyspozycji w następujących krajach:
Polska
Polska
Wielka Brytania
Francja
Niemcy
Ausria
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Dania
Czechy
Szwecja
Finlandia
Szwajcaria
Norwegia
Węgry
Słowacja
Holandia
Słowenia
Estonia
Romunia
Łotwa
Chorwacja
Litwa
Grecja
reszta Świata

Największa oferta przyjaznych dla środowiska produktów z naturalnego korka

Dzięki systematycznie rozwijanej ofercie, oferujemy największy wybór produktów z naturalnego korka. Staramy się spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. korek na ścianę, tablice korkowe, korek ekspandowany, korek w płynie, podkładki korkowe na stół oraz korek na podłogę. Jeżeli mimo to, nie znaleźli Państwo poszukiwanego korka lub usługi, prosimy o kontakt z nami. Dodamy interesujący Państwa produkt do naszego sklepu lub przedstawimy indywidualną ofertę.

Zachęcamy do odwiedzania naszych sklepów internetowych oraz składania zamówień

Zapraszamy do odwiedzenia naszej sieci sklepów internetowych i zapoznania się z szeroką ofertą produktów wykonanych z naturalnego korka. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie pytań lub wątpliwości. Nasz Korkowy Team jest zawsze gotowy, aby udzielić pomocy i wsparcia.
Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów!

Masz jakieś dodatkowe pytania?

Cieszymy się, że zainteresowała Państwa nasza oferta produktów z korka naturalnego. Jeśli mają Państwo do nas pytania lub potrzebują konkretnej oferty na korek naturalny lub usługi z nim związane, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.